פרגולה לבית

פרגולה לבית

כל בעל בית כפרי, מסעדה, בית קפה, חנות צריך לחשוב על קירור אפקטיבי של הנחות בחום הצהריים. כשלומדים הצעות בשוק, כדאי לשים לב למרקאות שמצילות מהשמש. מדובר במכשירים פרקטיים שיגנו לא רק מפני קרניים אולטרה סגולות, אלא גם מתופעות מזג אוויר אחרות: גשם, שלג. מחיר החופות הוא סביר, כך שכולם יבחרו בעצמם את האפשרות הטובה ביותר.

הגנה מהימנה על חלונות מהשמש: מרשימה הסיבות להתחממות יתר, דחיפות בחדרים בקיץ: חלונות הפונים לצד הדרומי, ולכן דרכם הכמות המקסימאלית של קרני אולטרה סגול ואינפרא אדום עוברת דרכם כמעט כל היום; חימום חזק של הקירות; אוורור לקוי היעדר אמצעי הגנה; זיהום הגז של הערים מחמיר את המצב. כיצד חימום יתר משפיע על בריאות האדם? כאב ראש, מופיע סחרחורת, שינויים בקצב הלב, עייפות, אדישות, הזעה מוגברת, נדודי שינה נצפים, עם אוורור לא תקין, מצב השיער, העור, ריריות האף, העיניים מחמיר; השלכות רבות אחרות. על פי תקנים סניטריים, הטמפרטורה האופטימלית בסלון היא 18-24 מעלות צלזיוס. מה לעשות אם זה לפעמים עולה על סף של 30 מעלות צלזיוס? מזגנים אינם מועילים בכל המקרים: אם החדרים קטנים, התושבים יהיו כל הזמן באזור הזרימה הקרה, וזה, יחד עם ירידת טמפרטורה חדה, יביא להתקררות. מאווררים מקדמים את זרימת האוויר, אך לא מורידים את הטמפרטורה שלה. התריסים אוספים אבק, מתחממים, מפיצים חמימות לחדר, ופלסטיקים באיכות ירודה מפרישים ריח לא נעים כשמחוממים. הדבקת חלונות עם נייר כסף מחמירה משמעותית את מצבם של צמחים מקורה, חופפת את הנוף. עם זאת, חלונות, סוככי חזית מהשמש, גשם (סוככי בד מחוץ לבניין) - הגנה מצוינת לחדר. באמצעותם תוכלו להימנע מחימום יתר, ליצור תנאים נוחים בפנים, אפילו בטמפרטורות הגבוהות ביותר בחוץ. הם: מספקים גישה לאור שמש מפוזר להארה, מספקים הגנה מפני סנוור, סנוור על משטחים מבריקים, שומרים על ראות, אל תפריעו לאוורור החדר, והפחיתו את טמפרטורת האוויר הפנימית ב- 3-4 מעלות צלזיוס. סוככים מהשמש הם אלמנט דקורטיבי מצוין של הבניין, מעניקים לו דינמיקה וקצב, תחושת נוחות, מתאימים באופן אישי את המראה, משמשים כמדיה פרסומית.

 

המכשיר של המרקיזה מהשמש טווח הדגמים ענק ומגוון, אך העיצוב של כל דגם מניח נוכחות של: קנבס, מדריכים, סוגריים הרכבה, פרופילים. גודל, מטרה, תכנון משפיעים על רמת הציוד של סוכך ההגנה מהשמש. דגמי המרפק מצוידים במה שמכונה המרפקים - מנגנונים הפותחים את החופה ובו זמנית מחזקים את אמינות המבנה. אלה הם מנופים חלולים בפנים, המורכבים משני חלקים המחוברים באמצעות מפרק צירים. במצב ההרכבה הם מקופלים, וכאשר הם נפתחים הם מונחים במקביל, דוחפים את הפרופיל קדימה כאשר הבד מקובע ומושכים אותו באופן שווה. דרישות למנופים: באיכות גבוהה, במכונה עם תרכובות מיוחדות, אלומיניום יצוק, שמבטל את המראה של קורוזיה, שבירה בעומסים נמוכים, יתר על כן, קל משקל; בפנים צריך להיות כבל או שרשרת, קפיצים עשויים פלדת פחמן גבוהה ועמידים עם מקדם גמישות גבוה; מנגנון איכותי מותח את הבד במלואו ללא נפול, עמיד בפני עומסי רוח חזקים. סיווג העמידות בפני עומס רוח SZU: 0 - המכשירים מופעלים רק בתנועת האוויר הקלה ביותר. 1 - פעולה במהירות רוח של 9.2 m / s מותרת. 2 - ניתן להשאיר מורחבים במהירות רוח שאינה עולה על 10.6 מ '/ ש'. 3 - משבים עמידים עד 12.8 מטר / שניות. 4 - פעולה עם רוח של 16.8 מטר / שניה אפשרית. 5 - עמיד לעומסי רוח של 21.2 מ '/ ש. 6 - בצורה מורחבת הם עומדים בפני משבי רוח עד 25.8 מ '/ ש'. שימו לב לשיעור התנגדות רוח בעת בחירת מכשיר להגנה מפני השמש. לא ניתן להפעיל חופות אופקיות מגשם ושמש במהלך משבים כבדים בגלל הרוח המוגברת של המבנה. מערכות אלה המותקנות במקומות עם רוחות חזקות חייבים לחזק בנוסף בעזרת עמדות תמיכה, מנופי מתח. מפלסי שמש: גבוה מאוד: העברת קרינת השמש מ -0 ל -20%, גבוהה: KP - 21-40%, בינוני: KP הוא 41-75%, נמוך: KP - 76-100%. כל מסנני השמש המסוככים, למעט אלה הנייחים, יכולים לשנות את העברת קרינת השמש, תלוי בזווית של אלמנטי ההצללה. דרישות לבדים: צפיפות לא פחות מ -300 גרם למ"ר; רמת הגנה מספקת מפני השמש; עמידות בפני לחות, ריקבון, עובש, שחיקה, אש; היעדר דפורמציה בהשפעת טמפרטורות גבוהות ונמוכות או ההבדלים ביניהם, משקעים; חוסר ריח ספציפי בעת חימום; מתן גישה לאוויר, ראות או עמעום מלא. בד של יצרנים אירופאים, המיוצרים על ידי טכנולוגיות מודרניות, מוסמך, אינו יכול להיות זול.

פרגולות-אלומיניום-חשמליות.co.il

סוגי המרקיזות לרחוב מהשמש בד SZU נבדלים זה מזה: מיקום ההתקנה: קיר, פתיחה, תקרה, משטח אופקי; שיטת הוויסות: פיתול הבד, הסטה, הגבהה והורדה, סטייה בזווית מסוימת; סוג המנגנון: גליל, גלגל מנוף, סל, מאוורר; ידני, אוטומטי, משולב; דרגת הגנה על הבד: פתוח, סגור למחצה, סגור. אנכי קומפקטי: אביזרים: פרופיל אלומיניום, מכוונים, קנבס באיכות גבוהה, שליטה ידנית או הנעה חשמלית; כיתה גבוהה להתנגדות רוח; דגמים אטומים עם מערכת ZIP, בנוסף לשמש, מגנים מפני גשם, ברד, חרקים, אבק; מסתתר מעיניים סקרניות, ואילו מבפנים הנוף נותר פתוח. רמת הראות יכולה להיות שונה, פרמטר זה מושפע מהבד; מבט למבנה האנכי - מרקיזלטה. זה עולה יותר, מכיוון שיש לו מנגנון מנוף לשינוי זווית הסטייה של החלק התחתון של המערכת. זה נוח כאשר אתה צריך לספק אוורור של 100 אחוז של החדר, כדי לפתוח חלק מהחלון באופן מלא. במחיר מציאה, קנו סוככים נשלפים אנכיים להגנה מפני השמש, אם אתם צריכים לסגור דלת או חלון נפתחים, אפילו מזוגג, מרפסת, מרפסת, מרפסת. לא תצטער על בחירתך אם תרכוש רפלקסול עם מערכת ZIP.

 

בד אנכי גדול הוא חלל פרסום מצוין. ניתן לטשטש חלונות פנורמיים גם באמצעות מערכות אלו ועובדי אולמות התצוגה ואולמות הקולנוע יעריכו את הצללתם המלאה באמצעות סוכך מיוחד שאינו מאפשר לעבור אור. אופקי: יכול להיות בגדלים שונים: החל מהזזה פשוטה למרפסת, חלון ועד גודל גדול לאזורי קיץ, מסעדות, מועדונים; דגמים גדולים מורכבים ממספר מודולים, יש תומכים נוספים, מנגנון מנוף לפריסת הבד; פחות עמיד בפני רוח; אפשרות לשנות את זווית הנטייה להגנה יעילה יותר. מבנים אופקיים נבחרים על ידי בעלי מתקנים מסחריים, בתים כפריים פרטיים עם שטחים פתוחים, טרסות. כיפה או סל: יש מראה אטרקטיבי, דומה לחצי כיפה עגולה או מלבנית; קומפקטי; מנגנון הקיפול דומה לקיפול מאוורר. תושבי העיר מעדיפים לקנות סוככי כיפה להגנה מפני השמש מצדי הרחוב: הם קטנים, הופכים את חזית הבניינים למעניינת, קבוצות הכניסה של מבני מסחר, תוך כדי ביצוע תפקידם המעשי, הם מגנים מפני אור שמש מפני כניסה דרך החלון לחדר. מאוורר: יש רוח גבוהה; קומפקטי, קל לקיפול כמו מאוורר; קל להתקנה, פירוק. בגלל המחיר הניידות יחסית המשמשים נהגים. כמסך זמני הם משמשים במזג אוויר רגוע בבתי קפה, ברים, באזורים הכפריים. דו צדדי מנותק: אל צמוד לבניין; רכוב על משטח אופקי; יש מסגרת בצורת U; מספקים הגנה מפני השמש והגשם הקל באירועים בחוץ. שיט: דגמים בלעדיים שהיקףם אינו מוגבל; לרוב יש עיצוב אינדיבידואלי (חופה כזו היא אלמנט מסוגנן של הנוף); ציוד: חופה, מסגרת אטומה לרוח, הרכבה אמינה, בדגמים מסוימים - פיר לסלילת הרשת, כבלי מתכת; רק מבנים שתוכננו על ידי מהנדסים תוך התחשבות בעומס הרוח הם בטוחים. אם צעד ייצור זה לא היה נעדר, אין צורך לדבר על בטיחות. מחיר שיט שיט גבוה מאוד בגלל התכנון האישי, העיצוב, חיזוק העיגונים והמתלים.

 

סוככים לרחוב: תכונות טיפול

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות כדי להאריך את חיי הסוכך הוא לקנות זיכרון RAM עם קופסה. תפקידו העיקרי הוא להגן על הבד מפני משקעים, מפני השמש. אתה יכול גם להתקין פיר עבור בד מתפתל בגומחה או תחת מגן נייח. השנייה מתקפלת בזמן כאשר הרוח, הממטרים והגשמים גוברים. ניתן לעשות זאת גם בהיעדרכם, אם ישנם חיישנים מיוחדים. פשוט הגדר את הפרמטרים הדרושים - והמכשיר יקרוס מעצמו. התקנה נכונה היא נקודה חשובה נוספת. בטיחות המבנה, הפעלה חלקה של כל המנגנונים, המתח השווה של הבד תלויים בו. יש להקפיד על הבד ללא הרף: בצע בדיקה שגרתית לדמעות, עיוותים, יבש לאחר משקעים, שוטף מעת לעת בתמיסות סבון ניטראליות או מים. ניתן לסחוף את האשפה בעזרת מטאטא או מברשת רכה. באופן ספציפי יותר לגבי התכונות של שירות ה- RAM, קרא את ההוראות שתקבל יחד עם המסמכים. חלקי מתכת דורשים גם תשומת לב. יש לבדוק אותם, לנקות אותם מעקבות של קורוזיה, אזורים מושפעים כהים, לשמן מעת לעת, לכוונן. היעדר טיפול בזמן או פעולה לא ראויה עלולים להוביל ללבישה מוקדמת של הבד, ועלות ההחלפה היא 50-70% ממחיר מוצר חדש. מרקיזים אוטומטיים לתקופת החורף מנותקים מאספקת החשמל. עקוב אחר כל ההמלצות אם ברצונך להשתמש בחופה במשך שנים.

קנו מרקיז מהשמש: מחיר, ערבות, איכות
אם אתה רוצה לקנות מרקיז זול מהשמש, אז אתה נמצא בסיכון גדול. וזו הסיבה: מחיר המוצר המוגמר מושפע ממחיר החומרים, איכותם. מערכת זולה לא תיראה אחרת, אך בטיחותה מוטלת בספק. ויימשך פחות. לא המעמד הטוב ביותר של התנגדות רוח, הגנה מפני השמש. האם אתה רוצה שהצללה באמת תהיה איכותית ולא נומינלית? אז אל תאמינו למי שטוען כי בד המכשיר הוא ממיטב היצרנים האירופאים, אך במיוחד עבורכם במחיר נמוך. טיפול אחד בחופת הבד עם תרכובות מודרניות הוא יקר, שלא לדבר על איכות הסיבים, הצבע ומחוונים אחרים. עיבוד חלקים מבניים מתכתיים חשוב גם הוא: המסגרת, המנחים, המנגנונים לא צריכים להיות משורשים, להישבר ברוח הקלה ביותר. עלות אספקת הרכיבים, מכיוון שחומרים באיכות גבוהה עבור SZU אינם מיוצרים ברוסיה (זה קרה היסטורית). הסמכה, עלות הרכבה, משלוח, התקנה. תכנון אינדיבידואלי, עיצוב, התקנה יוצאת דופן, רישום או הדפסת פרסום, פונקציות נוספות, חיישנים, שם היצרן משפיעים מאוד על המחיר. אל תנסו לחסוך באיכות