הגדרת פרגולה

הגדרת פרגולה

כדי למנוע התחממות יתר של החדר בקיצים חמים, יש צורך להגן עליו מפני אור שמש ישיר. סוככים קלים ונוחים לבית ופרסום הם מערכות הגנה מפני שמש אוניברסליות. תכנון שיטות הסוכך, המשקל, ההתקנה והוויסות תלוי בדגם הספציפי, במטרה. ניתן לראות באתר תמונות של מבני המעצבים המקוריים בצורה מוגמרת. זה יעזור לקבוע את בחירת המוצרים לבית כפרי, בית קפה לקיץ, חנות ומבנים אחרים.

תכנון והתקנה של הפרגולה
מאפיין ייחודי של עיצוב הסוככים הוא התקנתו על הקיר. בהקשר זה, משקל המבנה חשוב: הוא צריך להיות קטן. רוב הדגמים אינם זקוקים לרגלי תמיכה נוספות. הם מורכבים ממסגרת עמידה וגגון, לרוב מבד. הסיווג של מערכות חיצוניות הוא די נרחב. למרקיזות עיצוב מיוחד בהתאם למיקום. פרמטר זה מבדיל בין מערכות הגנה לחלונות. הם באים בכמה צורות: מבני גלילה, המזכירים תריסי גלילה. בד המדריך עוטף את המוט. חופות סל יכולות להיות נייחות או מתקפלות. חופות מסוג תצוגה מותקנות על סוגריים. מבני חזית מורכבים משני חלקים. האחת ממוקמת לאורך פתח החלון, השנייה מלמטה מהווה הגנה בצורת מגן. לבנייני מרפסת קורת תמיכה, שבאמצע מעלה את הסוכך ויוצרת גג גמלון. מרשימות פרגולה נבדלות על ידי טווח הגעה גדול עד 7 מטרים. אלה כמעט אפשרויות העיצוב המרביות. הפיר עם הבד אופקי, והדגש של מכווני הצד הוא על הרצפה. ההתנגדות לרוח מובטחת על ידי ארבעה תומכים. חופות מרפסת (נשלפות, מרפק) הן הפופולריות ביותר בשוק. סוגריים מתקפלים הדוחפים את סוכך הבד מהגליל דומים למרפקים אנושיים. זה שם המרקיז. ככל שהסוגר ארוך יותר, כך הסיומת חזקה יותר. גגות אנכיים נראים כמו כנפי עטלף או מחיצה מלבנית.

פרגולות-חשמליות.co.il

עיצוב הפרגולה לפי סוג הפתיחה היתרון במבנה ההזזה הוא השטח המוגבר של הציפוי. עם סוגריים נוספים, גודל הסוככים יכול להגיע ל -14 מטרים. הרבה תלוי בעקרון הכוח המניע. לפי סוג ההרחבה הם מבחינים בין: מנוף גליל. מנגנוני קיפול נשלטים על ידי מנופים מיוחדים, שבזכותם מתרפק האריג ונאסף בחזרה. קשיחות המבנה ניתנת בגלל מתלי אלומיניום המחוברים על ידי לוחות תומכים לרצפה. זה הכרחי כדי להגדיל את האמינות. המגוון הפופולרי ביותר של מערכות כאלה הוא המרקיזולט. גלגל. חופות חלונות הם הנציגים המפורסמים ביותר של מערכות אלה. בתפקיד המדריכים הם כבלים או תיבה. סוכך מבד נמשך אל הפיר. הם מורכבים בפתח עצמו או בשכבה. היתרון של מערכות כבלים בהתגנבות בעת קיפול מדריכים. מבני מגן הם די קלים, בעלי מידות קטנות, אך עמידות הרוח מעט נמוכה יותר. סוככי סל עשויים בצורת חצי עיגול (רבע כדור או צילינדר). אורך הגבעול תלוי בגובה החופה. כמה קשתות מתכת מהוות מסגרת עליה נמתח החומר. מבני הזזה נשלטים על ידי חוט, תחת השפעתם הקשתות חופפות זו את זו. כל הדגמים (למעט אלה של סל) יכולים להיות מכמה סוגים - פתוח, סגור למחצה או קלטת. סוג ידני של בקרה הוא סרט (כבל) ותולעת. סוככי מגן גדולים מצוידים טוב יותר בשליטה אוטומטית, שהיא נוחה בהרבה, אורכת פחות זמן. בנוסף לחיבור מדורגים, כיפות, סל, מבנים אנכיים (נפרדים או צמודים לבניין), ניתן לחבר חיישנים לניטור רוח, טמפרטורה, גשם ופעילות סולארית.

 

פרגולות: ממה עשויות קונסטרוקציות
ככל שהשטח המקורה גדול יותר, כך צריך להיות המבנה יציב ואמין יותר. הבסיס לעיצוב המרקיזה מורכב ממסגרת מתכת וסוכך הזזה. מתלים, קשתות עשויים לרוב מאלומיניום או מתכת. באשר לבד מוצגות בפניו מספר דרישות חשובות: חוזק; עמידות בפני לחות, קרינה אולטרה סגולה; התנגדות למשבי רוח; פיזור שמש. המתאימים ביותר הם בדים אקריליים עם אריגה ספציפית או מבד פוליוויניל כלוריד על בסיס פיברגלס. הם עמידים בפני דהייה, אינם מאבדים את תכונותיהם המעשיות כאשר הטמפרטורה יורדת מ- -30 ל- +50 מעלות. איכות עיצובי המרקיזה, עלותם תלויה בחומרים המשמשים לייצור המסגרת, חוזק ועמידות הבד, סוג הכוח המניע, השליטה. מבחר רחב של דגמים מאפשר לכם לבחור את האפשרות המתאימה בהתאם למטרות, מיקום, דרכי פעולה.